Про центр

Центр відновлення зору «Візит-Офтальміка» - це центр індивідуального підходу та лікування офтальмологічних захворювань таких як: катаракта, глаукома, дистрофія сітківки. Ми вирішуємо прості і нестандартні офтальмологічні ситуації. Наші лікарі постійно вдосконалюють свої професійні навички як в Україні, так і за її межами. У нашому арсеналі найсучасніше обладнання для ранньої діагностики захворювань ока та високоточної мікрохірургії. Ми використовуємо ефективні авторські методики лікування косоокості, блефароспазму, птозу верхньої повіки, тріхіаз, травм райдужної оболонки ока, захворювань слізного каналу. Наші лікарі успішно практикують у країнах Європи. Ми пропонуємо кожному пацієнтові європейський рівень сервісу за доступну ціну. Для вирішення самих нестандартних ситуацій ми використовуємо телемедицину: можливість консультації фахівців Франції, Чехії, Росії, України.

10 причин лікуватися у нас

  • Тільки в нас; ви отримаєте висококваліфіковану діагностику ваших очей з докладним роз'ясненням та рекомендаціями щодо збереження та відновлення зору.
  • Тільки в нас; у вартість оперативного лікування включена попередня діагностика, індивідуальна програма реабілітації включаючи очні краплі і необхідні медикаменти, післяопераційне ведення і постійний телефонний зв'язок з лікуючим лікарем.
  • Тільки у нас передбачений трансфер пацієнтів додому після операції (в межах Києва).
  • Тільки у нас є комфортабельний стаціонар з 3-х разовим ресторанним харчуванням і цілодобовим спостереженням постової медсестри.
  • Тільки у нас європейські стандарти якості за доступну ціну. Ми використовуємо тільки якісні медичні матеріали та ІОЛ сертифіковані і схвалені МОЗ України.
  • Гарантовано безкоштовна реабілітація прописана в договорі про надання медичної послуги. Гарантією того, що вам імплантована саме та лінза (штучний кришталик) після операції видається іменний паспорт лінзи.
  • Повна безболісність хірургії забезпечується крапельної анестезією за допомогою сучасних знеболюючих крапель. Під час операції стан організму контролює досвідчений анестезіолог.
  • Ми готові вам запропонувати не тільки професійне усунення катаракти, але і широкий асортимент гнучких внутрішньоочних лінз преміум класу, які максимально поліпшать якість зорової життя після операції.
  • Для підбору Вашого нового кришталика проводиться детальний аналіз топографічної карти рогівки з урахуванням абберометричного аналізу. Маючи в арсеналі ці методи можливо усунути астигматизм який був до операції.
  • Факоемульсифікація катаракти здійснюється на новітньому високотехнологічному устаткуванні Carl Zeiss, Bausch + Lomb, Leica, Tomey.